Odinstalowywanie lub usuwanie Microsoft .NET Framework z komputera czasem jest prawdziwym kłopotem. Gdy nie jest możliwe, aby całkowicie usunąć .NET Framework poprzez standardowe „Dodaj lub usuń programy” to ten artykuł powinien pomóc wyjaśnić w jaki sposób odinstalować wszystkie wersje Microsoft. NET Framework , jeśli proces deinstalacji zakończy się niepowodzeniem.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że inna wersja NET Framework ust. NET Framework 2.0, 3.0 i 3.5 ) nie są niezależne . Najnowsza wersja jest w górnej części poprzedniej. Oznacza to, że możesz mieć . NET Framework 2.0 bez . NET Framework 3.0 i . NET Framework 3.5 , ale nie można zainstalować. NET Framework 3.5 bez 3.0 i 2.0.

Z tym programem można łatwo usunąć Microsoft. NET Framework 1.0, 1,1, 2,0, 3,0 i 3,5 – link do pobrania programu (całkowicie bezpłatny)

Net Framework Cleanup Narzędzie usuwa pliki, katalogi, klucze i wartości rejestru i Instalatora Windows produktu Informacje rejestracyjne. NET Framework. Narzędzie także usunąć wszelkie związane z poprawek i dodatków Service Pack bez uruchamiania żadnych oddzielnych kroków w celu usunięcia dodatku Service Pack (S) dla wersji NET Framework. Dzięki NET Frameworknarzędzia Oczyszczanie 6.0.3790 można szybko usunąć / odinstalować. NET Framework na Windows 7 . Wcześniejsza wersja nie obsługuje systemu Windows 7 jako. NET Framework 2.0 SP2, 3.0 SP2 i 3.5 SP1 są zainstalowane jako elementy systemu operacyjnego na Windows 7 i można tylko wyłączyć. NET Framework . Dodatkowa funkcjonalność obejmuje – Dodane wykrywanie i rejestrowanie dla NET Framework 4 i Zapobieganie Oczyszczanie mscoree.dll na stronie. Vista i wyższych.

Kiedy jest . NET Framework narzędzia Oczyszczanie przydatne?

  1. Instalowanie lub odinstalowywanie konkretny produkt konsekwentnie nie na komputerze i chcesz usunąć pozostałość pliki i ustawienia przed ponowną próbą
  2. Komputera rejestr zostanie uszkodzony
  3. Ktoś przypadkowo zmienia ustawienia rejestru używany przez Instalatora Windows, co powoduje problem
  4. Instalacja programu, który korzysta z Instalatora Windows (np.. NET Framework 1.0, 1,1 lub 2,0) jest przerwany
Jeśli nie możesz sobie poradzić zadzwoń do nas zrobimy to za Ciebie !

One thought on “jak odinstalować Microsoft .NET

Dodaj komentarz